Mustia sieniä takapihalla

GirlieWitchie16

Moi! oon 16 vuotias tyttö ja oon alkanu harrastamaan mustaa magiaa viime vuonna, senjälkeen kun olin tehny paljo loitsuja et saan rahaa ja poikaystävän(joka on tosi ihana) nii meiän takapihalle alko kasvamaan mustia sieniä, aina kun olen takapihalla nii muu maailma ympäriltä supistuu ja mustat sienet kutsuvat minua niiden luokse sanoin: "TULE, ota meidät!".. tämä alkaa olla sietämätöntä koska näen unta näistä sienistä ja niille muodostuu kasvot mun unissa ja ne kutsuu mua yhä enemmän.. yks päivä mun oli pakko haukata pala yhestä sienestä nii nyt mulle on alkanu kasvamaan ruskeita pilkkuja rintaan ja käsiin! mitä mun pitäs tehä auttakaa!

13

874

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vink vink

      älä syö tatteja.

    • Noitaaakkakka

      Ei vittuk u repeesin, ota kuva sienistä ja sun pilkuista

    • Devil's son

      Voi voi. Ei ne sienet sulle puhu. Ite vaan ajattelet kun haluat maistaa niitä.
      Noh, jos söit tuntemattoman sienen niin siitä totta kai tulee jotain.
      Sama jos syöt kärpässienen ja myöhemmin valitat kovista vatsakivuista (ja kuolet luultavasti) joten et olisi syönyt vieraita tatteja!

      ota kuva niistä sienistä ja pilkuista niin uskon...

    • XD

      Semmone paikka ku huumetalo siel autetaa ihmisii joil sienet puhuu :P

    • GirlieWitchie16
    • True wizard

      Hyvä vitsi, mutta heikko trolliksi.

    • GirlieWitchie16

      En tykkää peikoista, ne on limaisia! samanlaisia kuin ne sienet! kävin lääkärissä ja lääkäri sano, et mun pitää lopettaa kaikki jutut tai joudun jonnekkin hoitoon. sanoin sille et en voi, koska oon niin sisällä tässä jutussa ja tää on niin hienoo! sit kirosin sen tohtorin että se ei sanos mulle enää mitään, ja se toimi! se ei sanonu enää mitään ja lähin sit vaa pois, sit menin tuonne: http://www.karvaturri.com/product_details.php?p=476
      ja tilasin tuon! tuolla on muitakin tarpeellisia tarvikkeita mustan magian harrastamiseen!1

    • gg?

      mee muualle trollaamaa...

    • mabyewitch87

      siis puhuksä nyt ihan totta, tuntuu että keksit tän omasta päästä, kyllä minäkin uskon magiaan mutta harrastan enemmän valkosta. pystyksä kiromaan ihmisen?

    • HOMOMIES

      Alat olla jo pahemmin sekasi =DD

    • AKAnerdist

      u go gurl

      • ggowned

        u go troll 2


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      70
      4505
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3759
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      127
      3426
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      35
      1958
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1209
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      94
      979
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      922
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      905
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      827
    Aihe