Kiitos teille jotka olette pilanneet tän osaston.Nykyisin täällä vain haukutaan toisten merkkejä.Ei kai se ollut alun perin tarkoitus?Onko tällä osastolla valvontaa ollenkaan?Lopetan osaton seuraamisen kokonaan.Tähän saatte vastata niinku haluatte,en lue niitä.Siirryn tuonne isojen poikien puolelle,mistä tänne alunperin tulinkin.Heips.
skootteri
42+
3348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
fudestit on PILANNU tän palstan syytä niitä älä muita.
seurannut keskusteluja. Ja asiahan on niin että Fuden omistajat ovat kyselleet neuvoja,vikoja,mielipiteitä niin siitähän kalliiden skootterieden omistajat ovat sitten kimpaantuneet ja ruvenneet mustamaalaamaan halppis skoottereita.
eli nyt haukut väärää puuta.
JÄRKEVINTA OIS PERUSTAA BAOTIAN JA ZHONGYU TEHTAIDEN SKOOTTEREILLE OMA PALSTA!!!!!
On yksi todellinen fudehäirikkö,sen nimi on fudettelija,älä siis yleistä suurin osa fuden kä yttäjistä ei häiritse millään tavalla vaan kyselee neuvoja ja kokemuksia..joten kato peiliin mutta älä säikähdä,varmasti sieltä löytyy joku tosi ruma ääliö joka on osasyyllinen skootteri palstan häiriköintiin.todelliset häiriköt ovat siis "fudettelija" ja ne jotka mollaavat toisia ja niitten skoottereita.