Tarkkailin kiikareilla alastonta naista

se oli naapurin laiturilla
7527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toisella kädellä pitelit kiikareita ja toisella koitit epätoivoisesti saada jäykistettyä puolivelttoa kusielintäsi. Lopuksi sieltä tippa herahtinkin. Kusta, tosin.

Äänestä

Imatralle nudistiranta. Mielellään katselisi pitkäsäärisiä venäläis neitoja. Tänään kaupassa käydessä meinasi etumus pullottaa, niin ihanan nökösiä neitokaisia lyhkösissä hameissaan. Oli siellä tosin joku suomalainenkin suonikohjujaan esitttelemässä. Meinasin oksentaa, kun semmonen mummo perskannikat paljaana toikkaroi :P

Äänestä
  • Katseluksi sekin vain sinulta jäisi.Tai no ehkä ruplilla saisit jos oikeanlainen maatuska kohdalle sattuisi.

    Se on vaan nyt semmoinen homma että suomi naiset katsovat vähän,eikä ihan vähän katsokaan kenelle niitä muotojaan näyttää.
    Säälien katsovat varmaan sinun muotojasi ja sitä enemmän piilottavat omiaan.

    Mökkimiehelle,ajatteleppa jos joskus pääsisit oikeasti koittamaan etkä vaan tiirailemaan kiikareilla.
    Onkos"lokinp**kaa"kämmenet ja laituri täynnä?

    Äänestä

  • Onpa yllättävää, suomalaiseen geeniperimään siis kuuluu suonikohjut. On ikävä uutinen, mutta hyvin mielenkiintoinen. Tämähän kannattaa ottaa esille tiedepiireissä ja tutkia tarkemmin; miksi suomalaisilla on varices venarum, mutta venäläisillä ei.

    Äänestä

kuinkahan "miehekkään " näköinen lienet itse??Ettet vaan olisi se hielle haiseva ,naama pöhöksissä ja maha roikkuen lökähousujen päällä !! Jaaha, taidat olla. Anna vaan kaikkien kukkien kukkia,sinä mukaan lukien. Jos totta puhutaan, eivät ne "kauniit" maatuskat sinua edes vilkaise. Vai että oikein meinas etumus käydä keulimaan sinulla?
Toive ajattelua, sanoisin.

Äänestä

Miksi ne mua kattelis? Niillähän on äijät ja vieläpä oligarkki semmoset. Ei kai naiskauneuden ihailu ole sentään kiellettyä, vaikka ymmärtäähän sen ,että imatralaista tuulipukufemakkoa keljuttaa kun tuommoset missit kuleksii minihameissa. Kyllä imatra on kaunis kaupunki kesällä.

Äänestä

juupa,ei keljuta,kun kattoo hemaisevien venakoitten äitejä ja mummoja,maatuskoiksi ne muuttuu,mie en muutu,äitini ja mummoni sutjakoita tytsyjä vielä,vedä crocsit jalkaan ja lähe svetoon,venakot haisee,hyh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mökkimies2 kirjoitti:

se oli naapurin laiturilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu