Kuka sen klupin todellinen Roger Moore oikein on, kun kaikki retostelee naisillaan?
Klupin kovin puksuttelija?
Harmaa-Harri
5505
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
no sehän on se suomi24:n sekopäisin ötökkä nimeltänsä Amalia
tarkoitat varmaan tklupia, siellä aikas monta ehdokasta, tohtori hopo, harmaalokki, sun muut ovat listan kärjessä. eivät naisjutuilla kehuskele, vaan niillä leidipoi jutuillaan ratsastavat. kamut kehuu sillä kenen hoidolla on ollut isoin vena, kyse ei siis ole leikatuista leikuista vaan semisellaisista. k16 osissa näitä jutustellaan. vaatii kirjautumisen erikseen. sana vapaa ja sen huomaa, tosin heterolle ei siellä ole paljon annettavaa. eikö se viimeisin moore ollutkin homssu? sopii hyvin kuvaan,hihheh.
kuka aina jonkin amaalian tähän vetää mukaan, säälittävää provoilia yleiseen asialliseen keskusteluun. pidetään jutut asialinjalla. samaa mieltä olen, että homssuvaihde jumittunut peräkammarinpojilla päälle. mitenhän ne suomessa ollessaan menettelee, jatkuuko yletön homssuilu vai yritetäänkö käytöstä muuttaa asiallisemmaksi. saattaa tulla äkkiä vastapalloon,jos jonkun karhun jalkoväliä rupeavat haromaan. osahan tklupilaisista , siis, miehistä on hyvinkin naismaisia olemukseltaan vaikka lihavia ovatkin. jokin vaikutus sillä on, että mies alkaa miestä vonkaamaan.
Kyllä juntti-matkaaja25 vie voiton joka sarjassa.
Onks toi arvostelu nyt kivaa (on varmaan ). Klubi tekee pyytetöntä työtä vapaaehtois voimin meidän Pattayalla olijoiden hyväksi. Mistä muualta hakisit luettavaa tai videoita, tapaisit tuttuja, saisit apua ongelmissa joita et itse pysty hoitamaan ja te lahopäät kehtaatte arvostella tätä toimintaa. HÄVETKÄÄ !