Medan, kenelläkään tietoa?

Kukaan käynyt Medanissa? Saako vaivatta viisumin Medanin lentokentältä? Millainen yöelämä kaupungissa? jne.
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ite sain helposti ilman mitään return ticketejä tai vast. Myöskään korruptio ei ollut tarpeen. Tiedän muutamia muita myös jotka on saanut helposti, mutta se on aina niin monesta tekijästä kiinni ettei sitä oikeesti koskaan tiedä. Viisumitarinoita on yhtä monta kuin viisuminhakijoita ja ne kaikki on erilaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukkapoika.. kirjoitti:

Kukaan käynyt Medanissa? Saako vaivatta viisumin Medanin lentokentältä? Millainen yöelämä kaupungissa? jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu