Kirjailija Marja Peura ilmoitti Sikosaaren itsensäpaljastajasta poliisille ja vilautteilija jäi kiinni - hyvä niin.
Tietääkö kukaan ken on kyseessä ja missä liikkuu, että osaa varoa. Tuskin kuitenkaan on laitettu moista perheenisää kaltereiden taa ??!!
Kuka on itsensäpaljastaja ??
12
597
Vastaukset
- Leiser
No en ainakaan minä
- Mamma ja sen kaveri
Toinen mamma tässä on kiinnostunut...........
Eli tietääkö kuka vilauttelee ja missä`? - Gutamies
Tasan tarkkaan ei vilauttele Porvoossa enää. Tarve vilauttamiseen säilyy, mutta tekee sen muualla. Meidän kaikki tuntema viauttaja ajaa 3 kertaa viikossa Keravalle ja Hyvinkäälle vilauttamaan. Joku istuu terasilla ja vetää lippalakkiin. Meitä on moneksi, ähkystä sen tietää että jo tuli, siihen lakkiin. Käykää rannassa niin näette valkoisen lippalakin missä on keltaisia juovia, laskekaa niitä, tiedätte montako kertaa on tehnyt gutaa. Tavallaan sairaus, mutta Kela ei korvaa.
- Mami ja lapset
Kaikkien tuntema ???
No, täällä on ainakin yksi Mami joka ei tunne..........
Ja kun on kyseessä perheen isä, enpä haluaisi, että lapseni olisi moisen perheen pään kanssa tekemisissä....
Eli valaiskaa hiukka !- Gutamies
Dodii!
Täytyy selvittää, en tiedä kuka on Sikosaarityyppi, pistin siitä toisesta kaikkien tuntemasta. - Öklöä
Gutamies kirjoitti:
Dodii!
Täytyy selvittää, en tiedä kuka on Sikosaarityyppi, pistin siitä toisesta kaikkien tuntemasta.Hyvä, jos selvittelet !
En tajua, miksi moista öklöä pitäisi suojella - hyi !
Häpeäpaaluun ja kirkonmäelle..........Kun ei enää moinen käy, tieto ainakin suomi24 - palstalle ; eikö ? - very ökly
Öklöä kirjoitti:
Hyvä, jos selvittelet !
En tajua, miksi moista öklöä pitäisi suojella - hyi !
Häpeäpaaluun ja kirkonmäelle..........Kun ei enää moinen käy, tieto ainakin suomi24 - palstalle ; eikö ?Eiks' se viimeks nähty porvoonväylällä ja kun nappiniilot tulivat oli jo häippässyt. Henkilöllisyyttä ei saatu selville.
- mami + muut
very ökly kirjoitti:
Eiks' se viimeks nähty porvoonväylällä ja kun nappiniilot tulivat oli jo häippässyt. Henkilöllisyyttä ei saatu selville.
Joo tais olla uutisissakin mainitsivat.
- Kuka suojelee ?
Öklöä kirjoitti:
Hyvä, jos selvittelet !
En tajua, miksi moista öklöä pitäisi suojella - hyi !
Häpeäpaaluun ja kirkonmäelle..........Kun ei enää moinen käy, tieto ainakin suomi24 - palstalle ; eikö ?Eikö selviä ?? Taitaa tieto olla tiukassa ??!!
- paha sanoa
Kuka suojelee ? kirjoitti:
Eikö selviä ?? Taitaa tieto olla tiukassa ??!!
Pihlajasaaressa Hesassa niitä näkyi enemmänkin, oliskohan ollut joku sielläolevista?
Turussa Ruissalossa niitä oli myös, kuulemma.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad691265- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että351737- 116690
- 53673
- 51648
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76592
- 56584