Mitä kannattaa maksaa?

Fujitsu Siemens Computers AMD Athlon(tm) 64 processor 3500
2,21 GHz,1 GB ram ja 232GB kovalevy?2006v
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paska kone. 100 euroa enintään

Äänestä

Oletan että kyseessä on pelkkä pöytäkoneen keskusyksikkö.
Juuri äsken kävin katsastamassa kotikaupunkini käytettyjen tarjontaa
ja sanoisin että 50e ilman käyttistä ja 100e jos sisällä toimiva käyttis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkki.j kirjoitti:

Fujitsu Siemens Computers AMD Athlon(tm) 64 processor 3500
2,21 GHz,1 GB ram ja 232GB kovalevy?2006v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu