Derbi, or...?

Mikä mopo mun pitäis ostaa, kun oon 167cm pitkä ja kaikki mopot on niin isoja...? P.S. Ei mitään mankia tai suzukia, ku ne on iha vitu rumia.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä sää derbin supermotoa yletyt mainiosti ajamaan. Jos oikein muistan, niin derbin supermotot on matalimpia enduroja mitä on.

Äänestä

VITTU SÄÄ OOT RUMA, peevee on paras...

Äänestä

kiitos vastauksista, mutta peevee on kyllä ihan perseestä ku oon sillä mökillä 2 vuotta ajanu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PoliniXP4Street50 kirjoitti:

Mikä mopo mun pitäis ostaa, kun oon 167cm pitkä ja kaikki mopot on niin isoja...? P.S. Ei mitään mankia tai suzukia, ku ne on iha vitu rumia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu