Oonko ok?

Oon:
- 12v
- tyttö
- n. 160cm
- 46-47kg (vaihtelee)
osaatteko sanoo? :)
893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olet hieman alipainoinen mutta olet myös nuori joten ei kannata akuheasti välittää. Lihoa on varaa, laihtua ei.

Äänestä

entäs mä
13v
165cm
46kg
poika

Äänestä
  • Et sitten osaa ylemmästä viestistä päätellä? Tai etsiä itse tieto netistä?
    Painoindeksi on: 16,9 - Merkittävä alipaino mutta edelleenkin nämä ovat vain aikuisille.

    Äänestä

okei :)

musta oot sopiva (trolloloo) :))

Äänestä

thx

Äänestä

ette oo ookoita trollit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


smile, it beautyfies kirjoitti:

Oon:
- 12v
- tyttö
- n. 160cm
- 46-47kg (vaihtelee)
osaatteko sanoo? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu