Monday, monday ...

Ihanaa et huomenna on sunnuntai, et sit on maanantai ja alkoo normaali arki- Vee mä vihaan näit hiljasia ällöttäviä viikonloppuja
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nooh..eihän täällä niin hiljaista ole, nooh ehkä täällä, mutta katseleppa muita palstoja

Äänestä
  • Yeah.. mikä ihana biisi, tuttu, mut olin unohtanut et tällanenkin on..
    Kuultokirsikka.. ota kaikki irti kesän viikonlopuista!
    Tai sitte sun tarvii todellakin rakastaa työtäsi? :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuultokirsikka kirjoitti:

Ihanaa et huomenna on sunnuntai, et sit on maanantai ja alkoo normaali arki- Vee mä vihaan näit hiljasia ällöttäviä viikonloppuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu