Ovatko ko. painot rautaa?
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery11/ar198.jpg
Tuhansia kuvia:
http://mrolympia.altervista.org/
Iso Arska ja hauiskääntö:
13
1149
Vastaukset
- Punttari
Kyllä se vaan rautaa taitaa olla...
MUTTA KATTOS NYT NOITA HAUIKSIA KYLLÄ NIILLÄ PITÄÄKIN KÄÄNTYÄ.- Botaaja
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery1/m28.jpg
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery1/m68.jpg
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery2/m332.jpg
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery4/m252.jpg
http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery5/ga151.jpg
- jakewild
Samankokoisia 5kg kiekkoja. Mutta en tiedä onko rautaa kun en ollu paikalla.
- Putkonen
........
- tanko kryptoniittia
eihän tankokaan edes ole taipunut 40kg verran...
aika aatamin aikaistahan tuo "trikkaaminen" on.
Samaa näkee salilla kun kyykätään tai penkataan niin laitetaan ne "isommat kympit" tai "isommat vitosen levyt" kun ne pienemmät on niin kevyen näköisiä.
Eli aika normi salitouhua treenipelleiltä!- Rane Tampereelta
LOL! Millaisilla kumitangoilla sä treenaat jos 40 kg taivuttaa niitä? Kunnon tanko alkaa taipua IHAN PIKKUISEN kun siinä on 140-160 kg.
- sakari. s
suomipoika niin kuin minäkin, vaikkei kuuluisa kuin arska itävallasta. Otan toistoja per käsi scotista 45 kilon käsipainoilla. Ei tarvi uskoo, koska en niin uskokaan, mutta kaverit tietää.
Ei oo kuiteskaa iso haukka, vain viisvitonen. Arskahan on kylläkin aika pieni mies ainakin pituudeltaan.. (tom cruise) heh heh..- on "Vain"
188 cm ;)
- giant78
etkö osaa järkeä käyttää!!!!!!!kukaan ihminen tollasii rautoi nostais,olkoon käyttäny vaikka mitä tahansa paskoja...järkikäteen ossi!!
- kfee
jos toi ois oikeasti rautaa painoa ois yli 200kg ja sellaista miestä ei löydy mistään joka sillä vääntäis.
- ÖNN ÖNN ÖNN
Löytyy.
- Hetero Eerik
Huvittaa kun pojat ja miehet täällä kuolaa lihaksikkaiden puolialastomien miesten kuvien perään. Bodaus on kyllä niin homo laji ettei toista ole.
- Olinsielläminäkin
Täällä tuntuu olevan epäuskoa kuvan aitoudesta.
Voin todistaa, paikalla olleena.
Totta on.
20 tanko 8*10 2*5 2*2,5 2*1,25 lukot 2*2,5
Teki vauhtikääntöjä, painoa siis yhteensä 122,5 kg, mitäs ihmeellistä tuossa ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kela tukee virallisesti Pride-liikettä
Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k1154392Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa
Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k783200- 1001463
- 861316
- 95869
Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6
Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka18703Lähes kaikki keskustelut kasvotusten
on olleet tärkeitä. Hänen luonne ja ulkokuori, niiden yhdistelmä. Se kaiken keskellä oleva osa on minulle hänessä kaikk21696- 42677
Tämän palstan naiseksi esittäytyvät
Ovatkin kuulemma oikeasti sukupuoleltaan miehiä. Pitääkö paikkansa?111663- 43639