Tuleeko laukkujen mukana aitoustodistukset ja jos, niin millaiset?
Louis Vuittonin aitoustodistus?
5
3072
Vastaukset
Tottakai tulee. Merkistä tietämättömän ei kannata kyllä ostaa laukkua mistään muualta kuin LV:n liikkeestä, jotta saa aivan 100% varmasti aidon. Netissä liikkuu niin paljon hyviä väärennöksiä, jossa saattaa tulla feikatut "aitoustodistuksetkin" mukana.
- käytössä2
Psst...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.35604~r.34774240
Charming Retractable Cable Style USB Optical Mouse - Crocodile Embossed (60CM-Cable)
Price: $6.79 EUR 4.78 (for reference)
Hiirti tyylin mukaan - desireux
LV:n laukkujen mukana ei tule mitään erillistä aitoustodistusta, vaan paperinen kuitti, mistä ilmenee laukun ostopaikka, hinta, malli jne.
- Marzeaq
Yliarvostettuja ja ylihintaisia statussymboleita. Ei jatkoon.
- No önpäs kiinnostav!
No enpä tiedä, mutta sen voin sanoa, ettei kukaan huomaa laukkua, jollei se ole omituinen. Minusta rumia ihmisiä, joille ei sopis MIKÄÄN laukku: Angela Merkell, Jussi Halla-aho, Teuvo Hakkarainen, Alexander Stubb, Pirjo- vai mikä Pirkko seoli Ruohonen- Lerner ( anteeksi mutta kampauksesta tulee mieleen jokin 40- luvun rotutohtori) , nuiva ohuthiusblondattu mikä sen naisen nimi on(?) - no se kolhon näkönen amis tekohymyperunanenä amisretoriikka- polkkatukka- vaaleahiuksinen nainen- kansaedustaja; mikä lie yököttävä kuvotus ällötys- rasistien aggressiiviselta kansankiihotus Homma- saitilta(hyi) -ja vielä voi lisätä listaasi kaikki, jotka sua kiinnostaa, mutta ei koskaan ole kiinnostanut mua.
Ja haistakoot paska noi, jotka ei salli nimimerkkikentään kirjoiyettavan riittävään määrää sanoja: SAATANA KAIKKIEN EI OLE PAKKO OLLA PERSUJA, KOKOOMUALAISIA, FORMULAASTA KIINNOSTUNEITA TAI MITÄÄN RUNKKAREITA!
Menee muutenkin yli ilmaisunvapauden, mikäli tällä saitillla ylläpito muokkaa persu- ja natsivastaista ilmaisua oman mielensä mukaiseksi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama245037Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä634046Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve743612Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732698Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1472473Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta602348Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl762159Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272117- 1351654
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko371515