Sunnuntai iltakeno 2 3 4 5 14 21 22 jne
Maanantai päivä 6 7 8 9 13 20 22 jne
Ihan sattumalta oikein "arvotut" rivit va?
Miten hölmöinä ihmisiä pidetään kun kuvittelevat, että uskotaan tuollaisten rivien oleva ihan sattumaa ja siitä aparaatista noin vain putkahtaa tällaista ulos.
Vai olemmeko me kun ihmiset jatkavat pelaamista, vai eivätkö he seuraa tarkkemmin näitä juttuja.
Olispa kiva mennä pyörittämään ja hoitamaan itse se arvonta ja nähdä, tuleeko tosiaan tuollaisia rivejä ja koko ajan. Epäilempä.
Sehän on helppo todistaa kun vaaditaan, että asiakkaat suorittavatkin sen arvonnan niin illalla kuin päivälläkin tai ovat siinä ihan konkreettisesti alusta loppuun mukana katsomassa vieressä, miten se oikein menee.
Kyllä ihan naurattaa!
su ilta ja ma päivä keno sattumaako?
7
159
Vastaukset
- 50c = 100,000ekua
Tässä huomiselle iltap./illaksi numerot:
70,69,68,67,66,10,12.14.16,20
39,38,37,36,35, 49,47,45,43,41
katsotaan sattuuko arpomaan juuri nuo.- meitä kusetetaan
Nyt ei voi kyllä enää muuta kuin ihmetellä, mistä moiset harppaukset oikein ovat alkaneet johtua. Nytkin siis välillä 18-30 ei ainoatakaan osumaa ja välillä 34-48 sama juttu. Kyllä nyt alkaa jo hyvät selitykset olla tarpeen ennen kuin loppukin kenoväki siirtyy ulkomaiseen pelikantaan.
- niinvaan.
Suomessa kaikki on kontrolloitua kusetusta ;)
- totuus esiin
Voi mikä rivi!!!!!!!!!!! Tosiaankin 18-30 kaikki pois, 34-48 kaikki pois, 60-sarja kaikki pois ja sitten 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58 ja 59. Ja tietenkin 54 ja 56 pois, että ei tule 6 eikä 7 oikein vaikka tekisikin koko sarjan. 19 numero lukittu taas kokonaan pitkäksi aikaa. Tätä on nyt jatkunut samalla tavalla ties kuinka kauan.
Kyllä pelaajia pidetään pilkkana oikein kunnolla. Kuvitellaako, että kenellään ei ole aivoja ja kaikki menee läpi ja Veikkaus sen kun porskuttaa.
Nyt vaatimaan virallisia valvojia ja Veikkauksen edustajia TV:hen. Käsitellään siellä paljon muitakin asioita ja tämä nyt on kaikille ajankohtainen ja tärkeä kun mainostaminenkin vaan kovenee ja niitä lähetetään jopa sähköpostilla.
Uskomatonta!!!!!!!!!!!!!- Kertokaa????
Kuulkaas, jos siellä olisi juuri kupongissanne olevat numerot jäisi Veikkaus tappiolle. Mitä iloa olisi pyörittää rahapelejä jos johtoporras jäisi ilman meheviä palkkoja ym. kelohonkamökkeilyä, ulkomaanmatkaa tutkimaan peliriippuvuutta jne?
- E i rehtiä OY
Veikkaus on Gestapo. Tietosi on veikkauskortilla.
Sinuna olisin hiljaa, etten päädy hourulaan. ;-o ??- johan nyt
Tosiaan, on mulla veikkauskorttikin, mutten ole uskaltanut käyttää sitä enää pitkään aikaan. Nimittäin kun pistävät nimen lehteen, kaikki persasaukiset ovat kynimässä, jos jotain tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama815499Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä1054505Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve1364095Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu2152841Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.782826Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?322686Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta832534Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl882274- 1822093
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko431666