leporis
Kotimaa: ---
Koulutus: ---
Ammatti: Muu
Siviilisääty: ---
Lapset: ---
Liittynyt sitten
Muokkaa profiilia1 aloitusta · 5 kommenttia
- Mielelläni kuulisin kommentteja?
- Täysi terroristi ilman rynkkyä. Pahinta on, että äijän ammatti ja työ on lastentarhanopettaja/nuoriso-ohjaaja ? Pitäisi kaupungin äkkiä laittaa ukko lumitöihin(huomenna sitä täällä on) eikä päästää lähellekkään nuorisoa, lapsista puhumattakaan.
Katselkaapas hänen kotisivujaan ja lukekaa Keskisuomalaisesta kommentteja.
Jumala kuitenkin kosti, ja laittoi mulkvistin pihalle KD:stä. Häh,häh ! - Käyppäs "köyhis" Hypoteekkiyhdistyksen sivuilla. Heiltä saa käänteistä lainaa eläkevuosille. En jaksa tässä selittää, mutta käy sivuilla.
- Persut menetti neljännesmiljoona ääntä valtakunnallisesti puolessatoista vuodessa ! Soini fiksuna(ainoana?) puolueessaan tajusi heti tämän faktan, ja se näkyikin hänen naamastaan heti ennakkoäänien tultua.
Suomen kansaa ei pidä pitää tyhmänä, satuilu ja "piikki kiinni" puheet eivät tuo ääniä enää "protestivaalien" jälkeen. - On kumma, jos nyt ei kokoomus vedä oikeita johtopäätöksiä Iken suhteen. Hyssyttely tässä tapauksessa sataa pirusti ääniä Persujen laariin.
Muutenkaan ei meikäläisen oikeustajuun mahdu, että törkeästä rikoksesta tuomittu jatkaa päättämistä meidän kaikkien asioista.