- kelaa itseäsi. täällä kaksi huumeiden kanssa leikkinyttä vanhempaa ja todennäkäisesti kokeneempaa entistä narkkia. hapot on esim vienyt monta kaveria hullujenhuoneelle.. ja polle olikin täydellinen ratkaisu ongelmiin... kuinka moni onkaan kuollut... Pirikin tekee hyvää, kun valvoo päiväkaupalla. Jatka samaa rataa. Tipuitko syntyessäsi kenties pääedellä maahan?
- Ei tunnu olevan perillä Audien tekniikoistan esim.Maailman paras neliveto -no joo kun pitää Anonyyminä kirjoitella niin se kertookin jo kaiken,,,,
- jUST NOIN ,Kuskista noi ulos ajot on kiinni.piste-AINA!!
- Noilla kilometreillä toi moottori on VÄHÄN ajettu.
-Siis mitä uus avuttomia täällä on oikein kommentoimassa täysin väärin kaikesta mitä liittyy tähän 2.5 V6 TDI Avantiin.
Olisi parempi pitää suu supussa ja näppäimistö lukittuna kun ei ole oikeaa tietoa kyseisestä autosta ja sen tekniikasta. - Se on HYVÄ tilava auto hyvällä koneella. Tärkeää on että autossa on mukana sen huoltokirja (paperinen mieluiten),jollei sitä löydy niin sitten koko kauppa on 50/50 prosentilla hyvä tai ettei missään tapauksessa kannata ostaa.
Noita PITÄÄ huoltaa TEHTAAN ANTAMIEN VÄLIAJOIN JA VALTUUTETUILLA HUOLTOPISTEILLÄ JOLLEI KÄYTÄ MAAHANTUOJAN HUOLLOSSA.
Siis jos huoltokirjaa ei ole mukana TAI se on täytelty tyyliin joka toinen huolto tehty niin älä silloin osta sitä yksilöä. - No mikä 2.5TDI v6 tossa koneessa mukamas on NIIN HUONO ja herkkä hajoamaan?
Kero nyt ihan että mistä se mukamas hajoaa?
Itselläni ollut 3KPL:TTA tuolla koneella olevaa A4:sta eikä yksikään ole jättänyt tielle kun on huollettu huoltokirjan mukaisesti.
Nykyisellä ajettu 633Tkm eikä ole vaihdettu kuin hehkut 1;den kerran.
Hajoaahan mikä tahansa moottori ennen aikojaan jollei sitä huolleta,typerä kommentti sinulta.