lemapu
Suomalainen nainen,tuskin muuta esittelyä kaipaa
Liittynyt sitten
Muokkaa profiilia0 aloitusta · 22 kommenttia
- Kiitos
- Huomenta! Jos oiekin muistan niin jotain uudistuksia piti olla tulossa,lieneekö nyt ne uudistukset syy katkoon. Itse tosiaan ajattelin josko tio W10 olisi syy kun kaikki tukossa.Mukavaa päivää silti :D
- Hei! Samaa ihmettelin,ajattelin onko koneessani vikaa kun ei mikään palsta toimi.Sikisikin kysyin kun w10 latautui tänään onko vika siinä.
Kiitos vastauksesta jos joku osaa kertoa missä vika - Toimiii
- Kiitos ilmoituksesta!
- Mainokset poissa ,kunnes toiminta pelaa.se siitä,roskapostiin kaikki
- Aion poistaa kaikki mainokset koneelta,,se siitä
- Ei pelaa ei..
- Mitkä kissat,? 1 ainoo ja leikattu.
- Niimpä!
- Kiitos yksjukkis tiedoista ja mukavaa Pääsiäistä!
- Samaa mieltä yksjukkis..noin se asia on.Saunalahti ei minunkaan mielestäni ole asialla.
- Atemda.com.....sieltä vois tarkistella ylläpito ongelmia..sillon nakkelee.
- Olisi mukava jos ylläpidolta saisi väliaikatietoja missä vaiheessa korjaus tilanteeseen.
- Ei toimi ei...Kävin saunalahdellakin eilen..jospa se tästä alkas pelittämään..
- Kiitos Pia!
Nyt voin rauhallisin mielin odottaa korjausta tilanteeseen.
Mukavaa viikonloppua ja aurinkoista kevättä! - Sama täällä...samat kokeillut..kaikki selaimet ja ei pelaa,,kuin lie serverien laita?
- Olemmeko niin vähäpätöisiä ihmisiä että meille ei kannata edes vastata. Sama vika useammalla niin vika ei ole koneissa,ylenkatsomista käyttäjiä kohtaan moinen .
- Eipä toimi kunnolla..nakkelee ja ilmottaa virhe käyttäjän tunnistamisessa..olis kiva tietää koskas korjaus tulee.Nakkelee oli palsta mikä vaan jo 5 pv samaa
- *paljon onnea tulevaisuuteesi...jaksamista taistelussa....elämä kantaa...