AavisteluG

Kenen kuvittelet/toivoisit .. tai tiedät sinua kaipaavan?
14272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

No varmaan Matti Vanhasen

Äänestä
  • oletpa valoisalla tuulella!

    Äänestä

En kalla noa. Utta den kon.

Äänestä

No aloittajan olisi hyvä ensin vastata itse.

Äänestä

Ei kukaan muu, kuin pomo tahtois että teen ilmasiksi töitä. Mut ei kukaan muu kaipaile.

Hei, nyt tarvitaan romantiikkaa. Muuten tää menee ihan liian surulliseksi.

Äänestä
  • Mua kaipailee jokunen anonyymi tyyppi,... aika heikolla pohjalla ollaan.. ehkä joku muukin kyllä.. mutta menee niin että en minä häntä ja Hän ei taas minua..
    näinhän se menee, eikä jaksa..

    Äänestä

  • jos hän en minä kirjoitti:

    Mua kaipailee jokunen anonyymi tyyppi,... aika heikolla pohjalla ollaan.. ehkä joku muukin kyllä.. mutta menee niin että en minä häntä ja Hän ei taas minua..
    näinhän se menee, eikä jaksa..

    voi ja voi
    voiko tuohon muuta sanoa :/
    sulla Sentään joku muukin pomo ilmasia duuneja

    Mihin on mussukat kadonneet?

    Äänestä

Emmä tiä, kuvittelen kameralla, toivoa ei sovi, tieto on aina valtaa... ei mua kai kukaan, mutta mun *illua varmaan joku?

Äänestä
  • aika ällöä..

    Äänestä

  • -----miinus--- kirjoitti:

    aika ällöä..

    Eiks ookin? *illu on osi ällöä! :D *ittu siellä taas joku "*********" LOPETA näidn lukeminen jos ällöttää.

    Äänestä

  • miinuslasit päässä? kirjoitti:

    Eiks ookin? *illu on osi ällöä! :D *ittu siellä taas joku "*********" LOPETA näidn lukeminen jos ällöttää.

    Ootko itse p**** vai k****. Taidat olla TOSI ällö :D Toivottavasti minun p***** ei pelkästään kukaan kaipaa vaan ihmisenä kokonaisuudessaan...

    Äänestä

  • pillua kaipaa eiköhän sitä olisi tullut vierailtua siellä ja unohdettua koko ihminen, tuskin tänne olisi päätynyt funtsimaan omia tunteitaan kyseiseen vastakappaleeseen.. :)

    Äänestä

Tiedän ettei mua kaipaa yhtään kukaan...

Äänestä

Samat sanat. Ei minuakaan kaipaa kukaan ja se on tosiasia. Kukapa tällaista vanhaa naakkaa enää kaipaisikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alluppi kirjoitti:

Kenen kuvittelet/toivoisit .. tai tiedät sinua kaipaavan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu