olit beautiful

mutta kyllä red sopii pahaiten
8386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vai niin

Äänestä

OLIN haistahan ..

Äänestä

mut ei pysy.

Äänestä
  • just näin, ei pysy ei... muutama pesukerta niin punaisuus on poissa ;)

    Äänestä

  • tykkään itsekin kirjoitti:

    just näin, ei pysy ei... muutama pesukerta niin punaisuus on poissa ;)

    ja nyt tarvin sellasen,joka pysyis kauan.

    Äänestä

  • tykkään itsekin kirjoitti:

    just näin, ei pysy ei... muutama pesukerta niin punaisuus on poissa ;)

    High heels, yhdistit oikein viestin hiustenväriin ???

    Äänestä

you´ll see...... :)

Äänestä

Ihanaa kun pidit väristä...=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinul le kirjoitti:

mutta kyllä red sopii pahaiten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu