Uskaltaisitko

4 to 4

alkoholin alaisena sitten ottaa yhteyttä?

11

216

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kännätä ja

      soitella ...on sun vuoro :)

      • 4 to 4

        Okei, soitto lähtee kun saavutan 2 promillea. :)


    • 4*

      Ei ole uskalluksesta kiinni, edelleenkään. Vaan sopimuksesta.

    • 4 to 4

      Mikä oli soppari?

      • Täältä..

        Tulipa ekana mieleen et toinen on varattu.. Eivätkä siksi voi pitää yhteyttä ihan miten haluavat. Ilmeisesti tuo 4* odottelee et se toinen eroaa miehestään tai jotain..


    • selvinpäin

      Eipä taitais yhteydenotot kännissä sujua, varsinkin tekstarien kirjoittelu saattais olla vaikeata. Parempi nuo yhteydenpidot on ihan selvinpäin hoitaa. Eipä tarvitse myöhemmin omia sanomisiaan miettiä. Voi mennä sanomiset ja viestit väärään osoitteeseen ;)

    • kyllä11111

      Varmastihan sitä uskaltaisi, MUTTA luulen kyllä että myöhemmin kaduttaisi pahemman kerran mitä meni tekemään.. eihän sitä kyllä tiedä! pitäs varmaan kokeilla

    • rakastan!

      En. Edes viiden promillen humalassa en tule sitä tekemään. Känni lisää aggressiota ja kännissä vain kirjottelen tänne kaikki katkeria kommenteja eri ketjuihin.
      En todellakaan ota enää yhteyttä vaikka täällä lukisi hetusta lähtien kaikki ja mikä tärkeintä kaipaaja. Ja jos näin tapahtuisi niin ehkä tekisin RUUSUSET ja tutkintaan veisin koko sattuman. Kivineen päivineen.

    • juuri siksi

      Niin Heli olet varattu.

      • kituvaeieksy

        Se on paljon viksumpi ku sä----


    • nimim. f

      Se tekisi asiat vain vaikeammaksi.
      Muutenkin on ollut vaiketa ennustaa,
      selvinpäinkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      99
      6043
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      80
      4792
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      96
      3035
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      28
      2843
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2105
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1516
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      335
      1067
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      85
      1028
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      125
      970
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      774
    Aihe