Koska

mä saan sua?
9431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Koskas aiot pyytää?

Äänestä

haluatko koskea ?

Äänestä

Haluan.

Äänestä

Tuu tänne vaan niin ihan varmana saat!

Äänestä

Heti enskerralla ku nähdään. Jos siis enää ikinä nähdään....

Äänestä

Alatko sä veellä vai?

Äänestä
  • kyllä, ja sitten on samoja kirjaimia kuin sinullakin nimesi lopussa

    Äänestä

Onhan se jo sovittu asia se näkeminen

Äänestä

Livahdetaan piiloon maanantaina. Vaikka huoneeseen jossa ei ole muita. Niitä onkin tällä hetkellä paljon. Voi luoja kuinka toivoisinkin sen tapahtuvan. Kyllä teki tänäänkin mieli koskettaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ku haluis kirjoitti:

mä saan sua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu