Oman elämän TJ

TJ

Olen oman elämäni toimitusjohtaja. Tonni on iso raha meikäläisellekin, joka hankkii päivätöistään noin 4 TONNIA kuussa bruttona, vaimo samanverran, lapsia on siunaantunut kolme.

Meillä lyhenee asuntolaina TONNIN kuussa, siis parin sadan korkoerän lisäksi.
Asuntomme arvo on noussut TONNIN kuussa jo 9 vuotta peräkkäin

Saan siis palkkani lisäksi puhtaana 2 TOUHUTONNIA omaisuuden karttumisen myötä joka ikinen kuukausi.....aivan hankin siis kaikkiaan toimitusjohtajan palkkaa, olen tehnyt sitä jo 9 vuotta.

Olen oman elämäni toimitusjohtaja!!!!! ja palkka sen mukaan.

Onko muita toimitusjohtajia?

Eiköhän me kuule TJ:t panna nyt oikein kunnon paskanauru kaikille tuhnuttelemaan jääneille. Irrotelkaa oikein kunnolla…… keuhkojen pohjilta asti, varokaa toverin pisaratartuntaa näin flunssa-aikana.
Korkotaso on kohdillaan: yksYKS111 1 ONE one Yks1 yksyks 1111!!!!

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • johtaja 2

      Rahhahhah- ahhahhahah - rahahhahah- hah! Siinäpä kollegalle sikarin kyllästämien keuhkorakkuloiden pohjia myöten! Samassa veneessä ollaan arvon johtajakollega! Hävettää edes ajatella että tuffella meni touhuTONNIN säästämiseen 20 vuotta ja itse tienaan sen 2 viikossa. Ironisinta tässä on että tienaisin 2 touhuTONNIA kuussa vain suhnuamalla sohvallani kesä lomalla! Mutta enpä taida viitsiä, hajuhaittojahan moisesta vain tulisi joten on tyydyttävä nautiskelemaan kalliita viinejä ja sisäfileitä ja välillä urheilemaan kauniin vaimon kanssa jos tiedät mitä tarkoitan (vinks vinks)!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      265
      17118
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5517
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2592
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2076
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1775
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1007
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      959
    8. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      899
    9. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      897
    Aihe