Keskiyö

Kaivonkantaja

Taas kyselen tämän hetkisiä mietteitä tuon rakkaan miehen ajatuksista mihin suuntaan ne liikkuvat ja muuta sellaista? Tuleeko hänelle fyysinen pahoinvointi ikävästä? Miten pian kohtaamme ja näemme paluunsa jälkeen, meneeko vain päivä pari vai jopa viikko tai enemmän? Miten paljon odottaa tapaamista?

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Keskiyö

      Hei
      sinun nimimerkkisi liittyvät kauniisti luontoon..

      miten sinulla itselläsi menee? ovatko kirjoituksesi vauhdissa?
      minusta tuntuu ettei tuo mies pahoinvoi, ei se sellaista ole. aivan kuin hän työntäisi kaiken kauemmaksi itsestään.

      hän enemmänkin kelluu ja antaa aallon viedä, nauttii siitä sekunnista ja minuutista - koska ei tarvitse ottaa järkeä käteen ja tehdä päätöksiä. hän väistelee niitä.
      hänelle olisi parasta jos joku muu päättäisi hänen puolestaan.

      en näe tähän mitään selvempää, on pientä usvaa mutta lämmintä.

      • Kaivonkantaja

        Viekö tää mies minua jossain vaiheessa purjehtimaan tai melomaan? Jos niin onko vielä tänä kesänä? Tai onko meille vielä täksi kesäksi millaista kivaa?


    • Keskiyö

      Sinun kannattaisi katsella ympärillesi ja käydä jossakin, olet kovin kiinnittynyt tähän yhteen ihmiseen.
      kun hieman irroitat, energiat hajaantuvat eri tahoille ja muitakin hyviä asioita mahtuu tapahtumaan sinun elämääsi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      101
      6349
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      81
      4879
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      103
      3144
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      2972
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2195
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1576
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      93
      1149
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      338
      1145
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1066
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      844
    Aihe