tiellemme on taas tullut ? Puhuit jotain öykkäreistä, keitä he ovat ? Kysyn asia siksi koska mitään sellaista ei ole tapahtunut jota odotan ja odotin tapahtuvaksi. Kuitenkin olen ehkä optimistinen kaiken suhteen. Antaa asioiden nyt vaan tapahtua niinkuin on tarkoituskin.
Vastuksiako n P meidän
Kymen virta ...
4
100
Vastaukset
- varella virran
Onko tuo P etunimi? Jos se olisi sukunimi niin itse haluan kyllä edetä kohti ikävöintini kohdetta kun vain vielä keksisi luontevan tavan tehdä se.
- varrella virran
Vaikka ei tämä kyllä mulle voi olla tarkemmin luettuna kun en ole mistään öykkäreistä hänen kanssaan puhunut. No tulipa vastattua.:) öitä.
- niin.
varmaan aivan sama menekö myötä tai vasta virtaan
- ap:lle
Niinpä niin. En tiedä jaksanko olla optimistinen. Välillä.
http://www.youtube.com/watch?v=jiQMLmzlIso&feature=related
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2110885- 408157
- 1235211
- 1433626
- 693548
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353504- 333147
- 552499
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak352001- 281776