En tiedä

mitä etsit, mutta ilmeisesti se en ollut minä. Enkä mä siitä ole vihainen. Onneksi et kuitenkaan alkanut leikkimään enempää. Hyvää kesänjatkoa.
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en etsi mitään - odotan vain....!!

Äänestä

ainako pitää jotain olla etsimässä?

Äänestä

Mutta joku visio sulla oli täydellisestä ihmisestä johon mä en riittänyt. Voithan sä vaan olla ja surffata läpi elämän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

mitä etsit, mutta ilmeisesti se en ollut minä. Enkä mä siitä ole vihainen. Onneksi et kuitenkaan alkanut leikkimään enempää. Hyvää kesänjatkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu