viesteissä jaksettu korostaa vaikka ei ehkä yksikään edes tiedä missä mennään ja kaiken tuon jälkeen joku positiiviviveijari saattaa jopa uskoa sanoihinsa ja saada samalla liekit suurimmaksi kuin ikänä uskoisikaan.
Turkulaisen akan kamuna tietenkin oon yks pahemmista palstan hulluista mutta se täytyy nyt heti alkuun sanoa että hullut ei kuulu mun seuralaisikseni, tyhmistä en niinkään tiedä.
Jos vielä tahdotte ottaa esille umalehtisen kirjoitukset näillä sivuilla, lopettakaa minun nickini käyttö niiden viestien myötä, joissa kirootte keskustelujen aiheet ja syytätte niissä muita kun ko. henkilöä.
Mutta jos jos totta puhutaan, niin sääliksi käy yhtä jos toistakin kirjoittajaa, jotka mitään tehneenä on heitetty kankkulan kaivoon ja jotka sieltä enää tuskin koskaan nousevat maan pinnalle.
Puusilmää ja kompurajalkaa on
12
70
Vastaukset
- tammihan
Ja pointis oli niinku mikä ?
- virtuaaliklikkaaja
Ihan yksinkertainen vaikkakin sulle ehkä täysin mahdoton ratkaistavaksi!
- lääkäri kielsi
Jaahas mansen ukkeli, jokos on taas pullo auennut heti aamusta ;((
- aurinko paistaa tral
Hei tiukkapipo, sillä on synttärinsä vaan vähä venähtäny pitkäks.
- wirtuaaliklikkaaja
Jos totta puhutaan, niin parempi aamulla varhain kun yötä myöten aamuun asti, mitä sä näytät tekevän.
Sääliksi käy sun jälkikasvuas!
Toivottavasti ne joskus tulevaisuudessa saa hyvän kodin! - onnea uma
aurinko paistaa tral kirjoitti:
Hei tiukkapipo, sillä on synttärinsä vaan vähä venähtäny pitkäks.
synttäri vaan vähä venähtäny pitkäks.
- kerro itte
Kumpiks sä oot, puusilmä vai kampura ?
- virtuaaliklikkaaja
Ankkurinnappi!
Se musta tulee ekaks mieleen kun noita sun ja monen muun palstaterroristin haahuiluja lukee.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455200Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1261670Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151579Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "511530- 141255
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v41200No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol22108081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171047Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771008Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60847