Jos se on hän, kenet luulen-kiinnostuksesta ei ole puutetta. Kun näin teidät, tämä biisi kävi mielessä. Se nainen välittää.
http://www.youtube.com/watch?v=Ahld8m_hBlE
Urpo, nyt menet ja teet sen.
8
280
Vastaukset
- takuuväärä
_kele, nyt toimeksi. Kamoon. Rohkeesti. Fiksu ja tasapainoinen nainen on sen arvoinen.
http://www.youtube.com/watch?v=31G6fxYJcJE&feature=related - erittäin hyvä
Joo, mut saat paremman. Takuulla.
http://www.youtube.com/watch?v=bFnA1TRX1Bg- minäpä vain..
Ja sä luulet.. että tiedät mitä hän etsii.. kysymättäkö.. ://
- vidu
Urpoja riittää joka junaan
- luovutan
Järki ja tunteet. Jos molemmat puhuvat samaa kieltä, hyvä. Jos järki kieltää, tunteet huutaa helvetisti. Jos tunteet kieltää, järki menee.
http://www.youtube.com/watch?v=3J5PA1wu3TY- Se on
paha tilanne.
Ei saa katsoa noin synkkiä videoita. :)
- Kyllä..
..tunnustan: Napsahti viestit ja biisi niin pahaan paikkaan että epäilen todellakin lähettäjää tutuksi, jolta pyytäisin anteeksi jos uskaltaisin. Tiedän että se välittää, takuu väärin jos yritän edes ottaa kiinni... voi myrskyjen myrsky.
- Yks Mika
Heli olet tietääkseni naimisissa Mikan kanssa. Painu T.........
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse964764Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133912Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2083804Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1042210Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771964Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801336- 1321248
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1621236- 531105
En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???4851038