ollaan täällä sitten. Ei tässä ole kyllä mitään järkeä. Mä lupaan pysyä täällä enkä enää hylkää sinua. En mä koskaan kyllä oo niin tehnytkään mutta se on vaan siltä vaikuttanut.
Jos tää joskus toteutuu niin sun pitää vähän sitten selittää muutamia juttuja. Ja älä sitten pety -mä yritin kyllä varoittaa sua :-).
No hyvä on
8
208
Vastaukset
- kahvi tuoksuu jo!
Sä kuvittelet liikaa.
- Kung Po
Mä varotan puolestani sua.
Sä taidat kuvittella kaiken, ihan kaiken. Etkä ole ainoa näillä palstoilla. Tuo juttu ei tule toteutumaan, jos olet vain täällä kuvittelemassa "yhteyttä" - älä sitten pety! Sinua on nyt varoitettu! - satutettu.
Niin kuin itse sanot, tässä ei ole mitään järkeä. Ei tämä ole mitään oikeaa. Jos oikeasti välität hänestä, kerrot asiat suoraan ja pyydät anteeksi, jos tiedät, että olet häntä satuttanut. Tätä kautta pidät vain huolta omista tunteistasi, et hänestä.
- alkoi pelottamaan
millä tavalla varoitit? täällä palstalla?
- viestiä odotellessa
En mä ainakaan täällä haluais olla. Mieluummin jossain hänen kanssaan irl, mutta ei ole vaihtoehtoja ilmeisesti.
Selittäisinkin monta asiaa, jos kysyisi. Mitäköhän ne mahtavat olla. En lähde arvailemaan.
Pety en, jos kohtelee ihmisenä ja rakkaus on aitoa. - :/
Emmä usko että "tää" joskus toteutuu
- Hylkää ...
nimettömällä nettisivustolla jossa kukaan ei tiedä kuka kukin on ... voi ihmiset !
Melkoisen sekaisin on käsitykset ja sanojen merkitykset. - Hapanimeläporsasko
Parempi olis kysellä oikeessa elämässä. Onpahan tietty vastauksia mistä valita sopiva jos täällä kyselee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti27717688Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245676- 1232642
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172162Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361795Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111047- 59973
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32941Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45941