En ymmärrä!
Miksi tänne pitää tulla toisia mollaamaan?
Nouseeko 'sun' mollaajan itsetunto siitä jotenkin vai?
Olette kyllä niin pikkusieluisia, te jotka toisia tahallaan tulette haukkumaan.. ettei kyllä jaksa käsittää!
Äly on kyllä teistä niin kaukana - niin kaukana - ettette edes itse tajua sitä!
Tällainen vain tällä erää :/
Mollaajat
10
74
Vastaukset
- 2011
Helpottiko ?...tää kuumuus tekee tepposia..joskus =)
- ä.h.ä.j.
:)) ehkä vähän.. joo
- .s..
haastat sä itses mollaan omia juttujas?
- Höpö höpö
Onko joku viennyt sun palsta tilaa ?
- Niin..
Aivan.. Ihan samaa olen itsekin miettinyt ainakin sen tuhat kertaa. Kun joillain ei tosiaan tunnu olevan mitään muuta tekemistä täällä kuin olla arvostelemassa ja mollaamassa muita. Ja sit jos sanoo jotain vastaan niin eiköhän sieltä tule jotain vielä pahempaa vastaukseksi.. Ja keksivät sit ihan älyttömiä sössötyksiä perusteeksi väitteilleen ja haukuilleen. Tosi typerää..
- ä.h.ä.j.
Niin on..
- Nils Nikkari.
Typeriä nää palstat, nimetön haukkuu nimetöntä luulee hänen olevan suuuuuuuri valehtelija. Voisko olla jokin sairaus olla ikävissään tai rakastaa henkilöä. Lasketaanko petetyn henkilön epäonnistuneelle suhteelle haukkua toista henkilöö. kuh ei natsannu!!!!!!!!itte piru sanoi niih siis se henkilö.
- 2011
Tänne on hyvä tulla välillä päästämään "paineita" pois.....ihana IKÄVÄ palsta. =)
MUTTA IHAN TOSI, MULLA ON KAUHEEN IKÄVÄ SUA ! - älä hölmöile
En ymmärrä, miten joku voi ottaa itseensä anonyymilla palstalla. Mitenkä mollaamaan? Jos tarkoitat joka ketjussa ilmenevää "turhaan tällä kirjoitat, ota yhteyttä livessä"-lässytystä, niin enpä tuosta kovasti nokkiini ottaisi.
- äly hoi älä jätä
Tää nyt tarkoittaa noita ilkeitä suori v*tuiluita.. Jotka varmasti näette kaikki itsekkin. Mutta ei siitä sen enempää. Jos tunnet itsesi mollaajaksi.. niin, en voi sille mitään. Tai jos mielestäsi on hyväkyttävää ilkeillä toisten viesteissä.. niin, en voi sillekkään mitään. Tai jos haluat tuottaa entiselle ihastuksellesi mielipahaa.. niin, en voi sillekkään mitään.
Miksi sitten minä.. Minulla vain nyt on toisinaan ikävä.. ja siksi minä valitettavasti käyn täällä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26917423Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245602- 1182622
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172122Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361786Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111028- 59966
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32924Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45920