and ever since...

i met you no one else is worth thinking about
4187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi.. tuo pitäisi kyllä saada hänen itsensä kuulla!
Kerrothan hänelle..

Vaikka.. samanlainen tapaus on minullakin.. ja vain ikävän olen maininnut ääneen.. muut antanut ymmärtää.. vai olenko.. en tiedä!

Äänestä

eikä vähään aikaan tule, vaikka tiemme erosivatkin
vielä jälkeesi kuuntelen

i will miss you, bastard

Äänestä
  • Same to you, you ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ℓ σ v е kirjoitti:

i met you no one else is worth thinking about

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu