viestini ehkä puoliksi kuuluu ja puoliksi ei kuulu tänne, mutta kyseessä hyvinkin yksinkertainen juttu. En kuitenkaan itse löydä tai vaan onnistu. Eli melko varmasti ongelma johtuu päivittäm. flash playeristä, puhelin on samsung i8910 hd ja os symbian ^1. Olen itse yrittänyt adoben sivuilta en löydä, myös ohjeistus olisi plussaa mikäli joku löytää minun puhelimeen sopivan uusimman flash playerin.
Youtube videot pätkivät puhelimessa
jenni v.
4113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tahtoo tikahtua nauruun. HD=640x360. Symbian S60. Mokkulayhteys. Ja vielä ihmettelet. Get serious. Kuka piru haluaan pätkivällä mokkula-yhteydellä ja kännykällä katsoa you tubea? Hanki elämä.
Olet varmaan ylpeä itsestäsi, mutta älykkyytesi ei riitä edes avun antamiseen. Se on YouTube, ei you tube. Mokkulayhteys, ei mokkula-yhteys. Kyllä muakin vituttais olla noin tyhmä mutten silti purkais sitä muihin.
Get serious, hanki elämä kertoo, että olet vielä lapsi joko mieleltäsi tai iältäsi.
Kertoisi hyvin myös jos kertoisit myös sen mokkulan nopeuden. Jos se on joku 1mt tai 512kt niin tottakai pätkii, eikä johdu edes päivityksis
Tuohon kännykkään ei niin vaan päivitetä flashiä...