Vulkanoituva teippi Stokvis, silikoniteippi

Onko kukaan käyttänyt näitä teippejä.

Septin putken liitos tihuttaa hieman.

Sopisiko nämä vai suosittelisitteko jotain muuta?

Ensimmäistä saa ohlssonilta edullisesti 6 €
1666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen käyttänyt Bilteman teippiä. Hyvin on toiminut. www.snoopy.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vulkanoituva teippi kirjoitti:

Onko kukaan käyttänyt näitä teippejä.

Septin putken liitos tihuttaa hieman.

Sopisiko nämä vai suosittelisitteko jotain muuta?

Ensimmäistä saa ohlssonilta edullisesti 6 €

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu