Kaduttaako

että tapasit hänet?
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Miten se voi sua kaduttaa jos joku toinen on tavannut HÄNET?

Ei kaduta :)

Äänestä

Ei.

Äänestä
  • Ei niin, sua ei kaduta yhtään. Sinä olet rakastunut :)

    Äänestä

Ei kaduttanut, kadutti, ei ja viiemisenä, kyllä kaduttaa, tästä ei seurannut mitään hyvää, tuskaa ristiriitaisia tuntemuksia. Mikä totta mikä valhetta, hyvä vai paha. Jollain ilveellä kun saisi pyyhittyä hänet pois mielestä, se on hemmetin vaikeaa, miksiköhän.

Äänestä

Kyllä ja ei.

Äänestä
  • Tahtoo panna.

    Äänestä

olen sattunut kohtaamaan ihmisiä siellä ja täällä, mutta muut tunteilut on sitten eri asia.

Äänestä

mutta ei sillä ole enää mitään merkitystäkään.

Äänestä

Turha siitä on enää jauhaa, menkööt hemmettiin.

Äänestä

Kaduttaa etten koskaan kertonut kuinka paljon hän merkitsee mulle.

Äänestä

halusinko tai en

En voinut mitenkään vaikuttaa siihen ,kohtalo oli järkännyt sen xD

Äänestä
  • ja järkänny paljon muutakin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mua kaduttaa kirjoitti:

että tapasit hänet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu