Itä-Länsi pesäpallo B-pojat

Pojilla oli iskenyt ryyppy päälle, eikä ihme. Lajihan on niin tylsä että oksat pois, pesäpullo kuulostaa paljon hauskemmalta.
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Urheilussa pitäisi olla alkoholin suhteen nollatoleranssi ja sopuhommat pitäisi saada pois dopingia unohtamatta.

Äänestä

runkosarjan voitto sotkamolle, jippii-hurraa,blääh. Ei ketään kiinnosta tai oon väärässä paikassa, pelataanko marsissakin tätä , ei kai, muutan sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jääkiekossa järkeä kirjoitti:

Pojilla oli iskenyt ryyppy päälle, eikä ihme. Lajihan on niin tylsä että oksat pois, pesäpullo kuulostaa paljon hauskemmalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu