Tosirakkautta etsimässä

Mietin tossa vaan miten yksinäinen oikeastaan olenkaan. Ajattelin kokeilla onneani, josko joku kiinnostuisi vastaamaan tähän. :) Olisi ehkä mukava alkaa seurustelemaan viimeinkin jonkun kivan ja luotettavan tytön kanssa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mooi:) niin siis missä päin asut? Mulla on tummat hiukset mut ei ruskeita silmiä;D mun sydämeni kuuluis vaan sille yhdelle. Haluaisin hellän ja rakastavan poikaystävän ainoo ongelma on etten täytä sun ikä kriteetejä sillä oon 16v.:(

Äänestä

Oho! Luulin olevani oman paikkakunnan Nuoret- Rakkaus- osastolla. Tämä onkin yleinen. Meni vähä hukkaan. :(

Äänestä

onko olemassa omien paikkakuntien nuoret-rakkaus-osastoja??? :o

Äänestä

Teen päivityksen. Unohtakaa tämä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YxPoika kirjoitti:

Mietin tossa vaan miten yksinäinen oikeastaan olenkaan. Ajattelin kokeilla onneani, josko joku kiinnostuisi vastaamaan tähän. :) Olisi ehkä mukava alkaa seurustelemaan viimeinkin jonkun kivan ja luotettavan tytön kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu