onko kohtalotovereita? Tapasimme kun olin asiakkaana. Tunnit kului, hinta nousi kunnes alkoi laskemaan ja sovimme normaalista tapaamisesta. Hän jatkoi hommiaan satunnaisesti vielä puolen vuoden ajan kunnes muutimme yhteen. Tapaamisesta aikaa n. 10v, nykyään naimisissa ja 7v tytär:)
Paljon olemme jutelleet hänen entisestä elämästä ja kunnioitan hänen valintojaan. Muistan joskus nuorenana jopa haaveilleeni kesyttäväni samanlaisen naisen. Onnistuin
ex-prostituoitu vaimona
11
428
Vastaukset
- Jallivaara
Joopa joo......ei oo totta.
Tuollaista ei voi tapahtua, koska tämänkin palstan prostut ovat niin sanoneet.
Kato, eihän sellainen voi olla totta, kun eivät ole itse prinssiään löytäneet :)
(Ainoastaan kävelevän prinssi-nakin, joka maksaa) - Prostituoitu
Aloitus voi olla hyvinkin totta.
On ainakin omalla kohdallani.- Jallivaara
Jaaha, miten toi voi sitten olla totta.
Vasta päivä pari sitten, itsensä ammattilaiseksi esittävä
henkilö kirjoitti, että "prostu" ei koskaan, missään tilanteessa,
ei nyt eikä tulevaisuudessa tule antamaan ns. paljaalla??
Mikäli aloitusteksti olisi totta, perheen syntyminen: Ei teknisesti mahdollista??
Ristiriita? Joko sitten prostu tai aloittaja valehtelee. - Ajatteluelimet
Jallivaara kirjoitti:
Jaaha, miten toi voi sitten olla totta.
Vasta päivä pari sitten, itsensä ammattilaiseksi esittävä
henkilö kirjoitti, että "prostu" ei koskaan, missään tilanteessa,
ei nyt eikä tulevaisuudessa tule antamaan ns. paljaalla??
Mikäli aloitusteksti olisi totta, perheen syntyminen: Ei teknisesti mahdollista??
Ristiriita? Joko sitten prostu tai aloittaja valehtelee.Eihän hän prostituoituna kai paljaaltaan antanut vaan laillisesti vihittynä vaimona!!
Jallivaara voisi käyttää harmaita aivosolujaan ajattelemiseen:)) - Jallivaara
Ajatteluelimet kirjoitti:
Eihän hän prostituoituna kai paljaaltaan antanut vaan laillisesti vihittynä vaimona!!
Jallivaara voisi käyttää harmaita aivosolujaan ajattelemiseen:))Kerran prostu on aina prostu.
Ei valat tai sormukset sitä muuksi muuta. Jallivaara kirjoitti:
Kerran prostu on aina prostu.
Ei valat tai sormukset sitä muuksi muuta.Aloittajan tarina voisi olla totta aivan hyvin. Prostituoitu voi samalla tavalla kuin muutkin vaihtaa ammattia.
- muistakaa tiedotus
Kun vanhat asiakkaat, naapurit, tutut panee vähän sanaa poikimaan...
- niinkö luulisit ?
d_ram kirjoitti:
Aloittajan tarina voisi olla totta aivan hyvin. Prostituoitu voi samalla tavalla kuin muutkin vaihtaa ammattia.
Pian tiedät, ettei niin ole. Menneisyydellä on pitkät varjot.
- sukkahiki
Pitäähän elämässä olla tavoitteita, joillakin se on huoran omaksi saaminen.. mitä se sitten tarkoittaakin. Toienen tulee onnelliseksi hienosta autosta toinen hikisukasta :)
- eipidä kaikkeuskoa
"onko kohtalotovereita? Tapasimme kun olin asiakkaana. Tunnit kului, hinta nousi kunnes alkoi laskemaan ja sovimme normaalista tapaamisesta. Hän jatkoi hommiaan satunnaisesti vielä"
HÖpö,höpö...
Kukaan mies ei varmasti kirjoittelisi vaimostaan seksipalstalle.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 664112
- 663822
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1123678SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p663028- 752880
- 622329
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.611650Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411205Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271188Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171182