Oli pakko kirjoittaa tänne tämä, koska olen niin iloinen että sain syyläni pois.
Muutama vuosi sitten minulla oli pari syylää ja vaikka kokeilin mitä tahansa niin mikään ei auttanut. Kokeilin Wartnerin syylänpoistoa ja olin epäileväinen että se toimisi. Eikä se toimunutkaan. Jouduin sitten odottamaan muutaman vuoden että syylät lähtivät itsekseen, mikä ei ollut mukavaa.
Noin kuukausi sitten sain taas uuden syylän ja en ensi alkuun tehnyt sille mitään koska ajattelin että siihenkään ei toimi mikään aine. Mutta kuulin jostain että aine nimeltä Verruxin on hyvää ja toimii.
Niinpä alle viikko sitten laitoin ensimmäisen kerran sitä. Laitoin myös ilmastointiteippiä päälle. Myöhemmin katsoin syylää, niin aine oli selvästikin vaikuttanut jonkin verran. Laitoin Verruxinia uudelleen ja parin päivän ajan pidin laastaria siinä päällä. Eilen otin laastarin pois ja aloin kaivamaan syylää joka sitten kokonaan lähti pois. Tilalle jäi vain pieni reikä joka kertoi että syylä lähti juurineen.
Tästä lähtien aion käyttää Verruxinia ja kertoa muillekin siitä. Olen itse todella epäileväinen, mutta alle viikon käytön jälkeen syylä jo lähtikin. Täytyy vain kiittää aineen tekijöitä. Kokeilkaa tekin!
VERRUXIN AUTTAA SYYLIIN!
4
1301
Vastaukset
- minäsvain
Oi ihanaa! Just kävin ostamassa tota Verruxinia ja oon lukenu siitä vaan huonoa. Nyt tuli sellane olo et se vois toimiakin! :) Kiitos!
- ---
Käytän tota Verruxinia tälläkin hetkellä. Se kyllä tehoaa ja olen jo kaksi kertaa saanut syylän samaan kuntoon kuin aloittajakin, eli on vaikuttanut, että syylä olisi lähtenyt juurineen. Parin päivän päästä syylä kuitenkin ilmestyy siihen takaisin. :(
Vinkkejä tähän tilanteeseen? Kannattaako Verruxinia laittaa, vaikka näyttäisikin siltä että syylä olisi jo lähtenyt? - minäsvain
Laitoin viime torstaina tota Verruxinia tohon syylään ja eilen, eli maanantaina nyppäsin sen valkoisen aineen siitä pois ja sen mukana tuli vain jotain mustaa. Luulisin, että se oli syylän sydän. Kuitenkin moni on kirjoittanut että syylä on syvällä ym. Minulla syylä oli ns. ihon pinnalla enkä tiedä, että onko koko syylä siinä ja jos laitan Verruxinia ja iho onkin aivan tervettä niin se kuivattaa ihon siitä kohtaa ihan rikki. Ihossa on kuitenkin syylän "kuva". Mitä minun pitäisi tehdä? Laitanko Verruxinia vai annanko olla, koska syylän sydän on kuitenkin luullakseni irronnut?
- apua toivoo hän
Itse hankin Verruxinia tänään ja pistin ensimmäisen kerroksen. Olisiko joku voinut kertoa kokemuksensa, mikä on paras väline tuon kuolleen ihon poisraapimiseen/-kaivamiseen? Kiitos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit846004KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3165067Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202648Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei462588Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852831822Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1031659Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro171511- 1081461
seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1181386Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1331383