Polttarit

OnkelmaSulhanen

Eli eli. Oli tuossa sitten polttarit ja kävi niin että kaveriporukka oli hommannut minulle ns. maksullista seuraa. Olin aika kännissä ja luulen että ilman kumiakin tuli sitten laiteltua. Nyt on vähän paha tilanne kun häätkin on ensi viikonloppuna ja en tiedä uskallanko olla tulevan morsiammeni kanssa ilman kumia :( Testien tuloksia ei varmaan saa niin nopeasti että tietäisi onko tautia vai ei? Miten voisi selittää kumin käytön hääyönä? Vai vedänkö varman päälle ja juon itseni niin känniin häissä ettei tarvitse sitten hääyönä puuhastella mitään? Tosin siitäkin tulee varmaan sanomista, mutta eipä tarvitsisi sitten selitellä kumin käyttöä ja varmaan seksijututkin olisi hyvän aikaa jäähyllä joten saisi rauhassa odottaa testien tuloksia.

8

482

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdfgmkuytrdcvb

      No voi vittu mikä provo! Ja jos ei ole provo niin olet ihan helvetin paska!

    • OnkelmaSulhanen

      Tämä tarina on tosi, valitettavasti. Onneksi morsiammellani on nyt paljon tekemistä häiden takia, niin tuskin se tässä viikolla alkaa seksiä pyytämään. Olen ajatellut että sillä stradegialla mennään että juon lärvit häissä, ei tarvii selitellä sitten... :(

    • 9874524158754284

      Paljon onnea tulevalle avioparille ja yhteiselle elämälle.

      • alökaöfjsdklka

        Kiitos kiitos. Hyvin tämä tuntuu menevän, kuten ajattelinkin niin kiirettä on morsiammella pitänyt, ei ole seksijuttuja ollut. Huomenna vetäisi ihan tolkuttomat lärvit, olen järjestänyt tiukkaa viinaa itselleni hääpaikalle jemmaan. Tavoite on että omin jaloin en tuolta lähde. Testeissä on käyty, jos mitään ei löydy niin sitten palaillaan taas normi seksielämään.


    • rwtreyter

      Miten kehtaat!!! SENKIN S***!!!

    • Nainen 84

      Juu, ei varmaan kannate kauheesti selitellä tulevalle vaimollesi ja varsinkaan vaarantaa tämän terveyttä vain sen takia että olet S***! Oletkohan harkinnut olla menemättä naimisiin, kun et kerran tulevaa vaimoasi rakastakaan, miksi ihmeessä oletkaan päätynyt ajatukseen avioliitosta. Etköhän tekisi morsmaikullesi suuren palveluksen kun päästäisit sen rauhassa etsimään kunnollisen miehen rinnalleen ja sinä pääsisit vetelemään paljaalla ilman selittelyjä kellekään.

      • Onkelmasulhanen

        Miten niin en rakasta? Tottakai rakastan ja välitän, siksi en vaarantanutkaan sen terveyttä. Ihan hyvin meni suunnitelma, olin ihan naamat häissä eikä tarvinnut sitten tehdä mitään yöllä. Onneksi siellä oli muutkin kännissä niin morsiankin leppyi nopeasti. Keksin että vetelen kortsulla sillä tekosyyllä kun on haava esinahassa (tein itse paperilla).


      • totta vai tarua
        Onkelmasulhanen kirjoitti:

        Miten niin en rakasta? Tottakai rakastan ja välitän, siksi en vaarantanutkaan sen terveyttä. Ihan hyvin meni suunnitelma, olin ihan naamat häissä eikä tarvinnut sitten tehdä mitään yöllä. Onneksi siellä oli muutkin kännissä niin morsiankin leppyi nopeasti. Keksin että vetelen kortsulla sillä tekosyyllä kun on haava esinahassa (tein itse paperilla).

        HIV-testien tulokset saadaan ensimmäisen kerran 3 kuukauden päästä ja koska olet ollut prostituoidun kanssa, joka suostuu seksiin ilman kumia, olet erittäin isossa riskiryhmässä. Siis, aina tulokset eivät näy 3 kuukaudenkaan päästä, vaan testi pitää uusia sekä 6 että 12 kuukauden päästä, että voidaan olla varmoja asiasta. Voi siis olla, että sinulla on HIV ja tartutat sen vielä yli puolen vuoden päästä vaimoosi.

        Melko varmaa olisi tämmöisessä tapauksessa, että prostituoidulla olisi
        - klamydia, suomen yleisin seksitauti
        - kondylooma, ei näy testeissä, voi kantaa ja levittää oireettomana, hyvin yleinen
        - herpes miljoonalla aikuisella sukuelinherpes hsv 2 ja 80% ainakin kantaa hsv1, molemmat voi esiintyä ristiin joten herpes 1 myös alapäässä. Ei näy kun pidemmän ajan jälkeen vasta-ainekokeissa, mitkä täytyy erikseen pyytää ja maksaakin todennäköisesti, koska pitää mennä yksityiselle.

        Vaarannat siis vaimosi terveyden minimissään seuraava vuoden ajan ilman kondomia, ja siitä eteenpäin et anna hänen itse valita riskiään etkä mitä hän ajattelee ennen häitä pettämisestä prostituoidun kanssa.

        Miehistä vain alle 20% oikeasti käy koskaan maksullisissa, joten sinä olet poikkeus. Yleensä se on nuorena, sinkkuna. Olet siis harvinainen silläkin tavoin. Harva mies myöskään pettää juuri ennen häitään huoran kanssa. Kaikilla tavoin et siis ainakaan ole ihan mikä tahansa mies.
        Harva myöskään haluaa perustaa avioliittoaan valheelle ja pystyy noin hyvällä omalla tunnolla kierosti selittelemään asiat omaksi parhaakseen.
        Jaa-a, melkoisen saaliin olisi muija tämmöisessä tapauksessa saanut.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5524
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      195
      3537
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2355
    4. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2348
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1118
    6. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1038
    7. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      62
      1017
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      992
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      955
    10. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      80
      947
    Aihe