Polttarit

OnkelmaSulhanen

Eli eli. Oli tuossa sitten polttarit ja kävi niin että kaveriporukka oli hommannut minulle ns. maksullista seuraa. Olin aika kännissä ja luulen että ilman kumiakin tuli sitten laiteltua. Nyt on vähän paha tilanne kun häätkin on ensi viikonloppuna ja en tiedä uskallanko olla tulevan morsiammeni kanssa ilman kumia :( Testien tuloksia ei varmaan saa niin nopeasti että tietäisi onko tautia vai ei? Miten voisi selittää kumin käytön hääyönä? Vai vedänkö varman päälle ja juon itseni niin känniin häissä ettei tarvitse sitten hääyönä puuhastella mitään? Tosin siitäkin tulee varmaan sanomista, mutta eipä tarvitsisi sitten selitellä kumin käyttöä ja varmaan seksijututkin olisi hyvän aikaa jäähyllä joten saisi rauhassa odottaa testien tuloksia.

8

476

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdfgmkuytrdcvb

      No voi vittu mikä provo! Ja jos ei ole provo niin olet ihan helvetin paska!

    • OnkelmaSulhanen

      Tämä tarina on tosi, valitettavasti. Onneksi morsiammellani on nyt paljon tekemistä häiden takia, niin tuskin se tässä viikolla alkaa seksiä pyytämään. Olen ajatellut että sillä stradegialla mennään että juon lärvit häissä, ei tarvii selitellä sitten... :(

    • 9874524158754284

      Paljon onnea tulevalle avioparille ja yhteiselle elämälle.

      • alökaöfjsdklka

        Kiitos kiitos. Hyvin tämä tuntuu menevän, kuten ajattelinkin niin kiirettä on morsiammella pitänyt, ei ole seksijuttuja ollut. Huomenna vetäisi ihan tolkuttomat lärvit, olen järjestänyt tiukkaa viinaa itselleni hääpaikalle jemmaan. Tavoite on että omin jaloin en tuolta lähde. Testeissä on käyty, jos mitään ei löydy niin sitten palaillaan taas normi seksielämään.


    • rwtreyter

      Miten kehtaat!!! SENKIN S***!!!

    • Nainen 84

      Juu, ei varmaan kannate kauheesti selitellä tulevalle vaimollesi ja varsinkaan vaarantaa tämän terveyttä vain sen takia että olet S***! Oletkohan harkinnut olla menemättä naimisiin, kun et kerran tulevaa vaimoasi rakastakaan, miksi ihmeessä oletkaan päätynyt ajatukseen avioliitosta. Etköhän tekisi morsmaikullesi suuren palveluksen kun päästäisit sen rauhassa etsimään kunnollisen miehen rinnalleen ja sinä pääsisit vetelemään paljaalla ilman selittelyjä kellekään.

      • Onkelmasulhanen

        Miten niin en rakasta? Tottakai rakastan ja välitän, siksi en vaarantanutkaan sen terveyttä. Ihan hyvin meni suunnitelma, olin ihan naamat häissä eikä tarvinnut sitten tehdä mitään yöllä. Onneksi siellä oli muutkin kännissä niin morsiankin leppyi nopeasti. Keksin että vetelen kortsulla sillä tekosyyllä kun on haava esinahassa (tein itse paperilla).


      • totta vai tarua
        Onkelmasulhanen kirjoitti:

        Miten niin en rakasta? Tottakai rakastan ja välitän, siksi en vaarantanutkaan sen terveyttä. Ihan hyvin meni suunnitelma, olin ihan naamat häissä eikä tarvinnut sitten tehdä mitään yöllä. Onneksi siellä oli muutkin kännissä niin morsiankin leppyi nopeasti. Keksin että vetelen kortsulla sillä tekosyyllä kun on haava esinahassa (tein itse paperilla).

        HIV-testien tulokset saadaan ensimmäisen kerran 3 kuukauden päästä ja koska olet ollut prostituoidun kanssa, joka suostuu seksiin ilman kumia, olet erittäin isossa riskiryhmässä. Siis, aina tulokset eivät näy 3 kuukaudenkaan päästä, vaan testi pitää uusia sekä 6 että 12 kuukauden päästä, että voidaan olla varmoja asiasta. Voi siis olla, että sinulla on HIV ja tartutat sen vielä yli puolen vuoden päästä vaimoosi.

        Melko varmaa olisi tämmöisessä tapauksessa, että prostituoidulla olisi
        - klamydia, suomen yleisin seksitauti
        - kondylooma, ei näy testeissä, voi kantaa ja levittää oireettomana, hyvin yleinen
        - herpes miljoonalla aikuisella sukuelinherpes hsv 2 ja 80% ainakin kantaa hsv1, molemmat voi esiintyä ristiin joten herpes 1 myös alapäässä. Ei näy kun pidemmän ajan jälkeen vasta-ainekokeissa, mitkä täytyy erikseen pyytää ja maksaakin todennäköisesti, koska pitää mennä yksityiselle.

        Vaarannat siis vaimosi terveyden minimissään seuraava vuoden ajan ilman kondomia, ja siitä eteenpäin et anna hänen itse valita riskiään etkä mitä hän ajattelee ennen häitä pettämisestä prostituoidun kanssa.

        Miehistä vain alle 20% oikeasti käy koskaan maksullisissa, joten sinä olet poikkeus. Yleensä se on nuorena, sinkkuna. Olet siis harvinainen silläkin tavoin. Harva mies myöskään pettää juuri ennen häitään huoran kanssa. Kaikilla tavoin et siis ainakaan ole ihan mikä tahansa mies.
        Harva myöskään haluaa perustaa avioliittoaan valheelle ja pystyy noin hyvällä omalla tunnolla kierosti selittelemään asiat omaksi parhaakseen.
        Jaa-a, melkoisen saaliin olisi muija tämmöisessä tapauksessa saanut.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      24
      4292
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      33
      3493
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      54
      3384
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      20
      3328
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      123
      2910
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      28
      2670
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      116
      2350
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      12
      2341
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2155
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      30
      1766
    Aihe