Tätäkö odotetaan?

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011080114142969_uu.shtml
Rahanahneet WinCapita-valuuttakaupan todistajat odottanevat ensi vuotta ennen julkituloaan?
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ensi vuonna tienaamme jopa satasen päivä, kun vihdoinkin menemme todistamaan valuuttakauppojen toteutuneen. Kyllä leuat loksahtaa ja kukkaro paisuu.

Äänestä
  • Nyt saa 32 euroa /todistus/aihe ensivuonna saa 32,50 ...

    Ai niin jos robluutin saa käyntiin ja voi todistaa, että se takoo edes 10 % vuosituottoa on syyttäjä luvannut ylimääräisen satasen !

    Äänestä

  • Pölhö Kustaa 6-1 kirjoitti:

    Nyt saa 32 euroa /todistus/aihe ensivuonna saa 32,50 ...

    Ai niin jos robluutin saa käyntiin ja voi todistaa, että se takoo edes 10 % vuosituottoa on syyttäjä luvannut ylimääräisen satasen !

    onko pätkälle luvattu bensarahaa ?

    Äänestä

  • tankki tyhjä. kirjoitti:

    onko pätkälle luvattu bensarahaa ?

    Tikkurilan poliisi- ja oikeustalon takana on poliisiautojen tankkauspiste, eiköhän sieltä pätkän auto muutaman kerran ole tankattu !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kapitrolli.. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011080114142969_uu.shtml
Rahanahneet WinCapita-valuuttakaupan todistajat odottanevat ensi vuotta ennen julkituloaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu