Eikös vanteita löydykään joka lähtöön?

Olen Hiaceen etsinyt kevytmetallivanteita. Niitähän löytyy, mutta ei semmoisia mitkä ei olisi kovin avonaiset.. Ei löydy.

Tossa olis lähellä semmoset kun kävis

http://kuva1.kuvablogi.com/iso/img2048136.jpg
4174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ai noi kävis vai? 4-pulttijakoiset vanteet kiinni Hiacen 6x139.7 pulttijakoiseen pyörännapaan? Lähetäpä uus kuva, kun se on tehty. :oP

Ensinnäkin: Hiaceen kuuluis laittaa peltivanteet ja pölykapselit.
Mutta jos on pakko saada alut, eikä alkuperäisvanteisiin ole varaa, niin entäs noi?

http://www.vannehaku.fi/9330/smc-cargo-16-alumiinivanteet/

Äänestä
  • Luitko ollenkaan kysymystäni? Se käsitteli vanteiden ulkonököä, josta kuva oli mallina.

    Äänestä

kyllä hiaseen löytyy ihan sellaiset vanteet kun haluat,tosin hintaa voi tulla helposti useampi tonni,mutta tässä tapauksessa ei ilmeisesti ole hinnasta kiinni,vai onko ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


setghqaeg kirjoitti:

Olen Hiaceen etsinyt kevytmetallivanteita. Niitähän löytyy, mutta ei semmoisia mitkä ei olisi kovin avonaiset.. Ei löydy.

Tossa olis lähellä semmoset kun kävis

http://kuva1.kuvablogi.com/iso/img2048136.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu