Mikä oikeesti Kiassa mättää kun porukka täällä valittaa sitä ja tätä. Vai onko niin että siksi ilkkuvat kun eivät voi myöntää että se on ihan hyvä auto tai jopa parempikin kuin esim. jokin Saksalainen.
Sanokaa yksikin uskottava perustelu miksi kia on huono.
Minä ostin Kia ceedin sw ja olen ollut ihan tyytyväinen. Ja sanoisinko että hinta/laatusuhteeltaan on erinomainen.
Sanokaa yksikin uskottava perustelu miksi kia on huono.
Minä ostin Kia ceedin sw ja olen ollut ihan tyytyväinen. Ja sanoisinko että hinta/laatusuhteeltaan on erinomainen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joutessaan vaan höpöttävät.Ei kai sen kummempaa.Vähän joka merkillä sama meininki.Joutuuko veloista,liikunnan puutteesta,unen puutteesta,työuupumuksesta,alkokolin liikakäytöstä vai mistä?Vaikea sanoa.
Ja nyt olet saanut itsesi vakuuttuneeksi, että olet ostanut ns. järkiauton jossa hinta/laatusuhde on mitä parhain.
Kiitos tuosta informaatiosta, nyt olen valaistunut.
Kerro vielä siitä pitkästä takuusta, niin olemme vieläkin onnellisempia
Takuu on 7 vuotta.
Eli yli puolet pitempi kun sinun ylihintaisessa jatkeessa.
'takuu' tosiaan pelaa ja liikkeet ovat 'mielissään' kun 3v vanhoja kia rieskoja yritetään tyrkyttää vaihdossa :c)
Eipä tarvitse tyrkyttää, kuten monia muita merkkejä ja arvokin säilynyt erittäin hyvänä vaihtoipa mihin merkkiin hyvänsä, joten älkää viitsikö pieniä päitänne suotta vaivata.
kateelliset täällä mäkättää ja ne joilla ei ole autoa eikä edes autokorttia!!!trollit ns..Menkää töihin ja ostakaa auto kun ensin saatte iän täyteen.
Kateus saa trollaamaan.Kun on huomannut laittaneensa rahaa turhakkeisiin alkaa katumus muuttua kateudeksi.Ceedissä paras hinta/laatu suhde.
VAI NIIN