kiva tietää että vieläkö sä oot vihainen vaikka olen pyytänyt anteeksi oikeasti jo useamman kerran. Ilmeisesti siis olet.
on se kyllä vähän kohtuutonta olla antamatta anteeksi kun ottaa huomioon että oot sä itsekin mua loukannut monta kertaa.
on se kyllä vähän kohtuutonta olla antamatta anteeksi kun ottaa huomioon että oot sä itsekin mua loukannut monta kertaa.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No jos oot oikeasti jo pyytänyt anteeksi niin miksi kummassa enää tänne tulet sitä jauhamaan ? Ei se täällä ainakaan selviä.
Ei se mitään jauhamista ole, kyllä sitä varmaan haluaa pahaaoloaan jotenkin lievittää, vaikka sitten tänne kirjoittelemalla.
Ja antaa se muillekin samassa tilanteessa oleville ajattelemisen aihetta?
kirjotit ? Jos ei kerran viitti laittaa mitään tunnistetta niin ei kai voi aatella että noin mikään selvii ? Eritoten jos on pyydelly anteeksi, et sitten varmaan saa.
Kukasäoot???
No sinä tuskin oot ainakaan hän koska täällä päin sanotaan että "kuka mä oon, ei "ketä"....
Mistäs tiiät =D ..mut kukasäoot???
Yks naikkonen vaan P-Pohjanmaalta, mutta onhan niitäkin vaan aika paljon ;)
Älä narraah..p-p-maal laitetahan jo näin =D
suuttunut, mutta meidän loukkaamisia ei voi kyllä verrata keskenään.
En tiedä mitä tunnen...
mikä ketäkin sitten loukkaa, siinäkin on eroja. vaikka susta tuntuis ettet ole pahastikaan satuttanut niin se saattoi silti toisesta tuntua erittäin pahalta..
vatvoo vieraan kanssa loukkaamisia kun toinen ei tiedä yhtään mitä toinen tarkoittaa ...
Kyllä ne pitää setviä oikeen immeisen kanssa, jos oikeeta halua setvimiseen on