onko totta

että vapaavirtaussuodattimella saisi Corolle DX:ään 5 heppaa lisää?
4662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo varmaan saa! lisäksi karvanopilla 1hv wunderbaumilla 2hv(pitää olla se kuusen tuoksu)ja tummennetut kalvolasit 5hv kromipakoputken pää 10 hv eli tästähän tulee jo yhteensä 18hv se 5hv siitä suotimesta=23hv
eli ollaan jo 100hv lähellä.........

Äänestä
  • Minulla siis säästyy bensat ja öljyt koska mulle riittää 23hv aivan hyvin (kuten nytkin).

    Äänestä

saan pois nuo teidän vastaukset!

Äänestä
  • VITTU MÄ REPESIN:::.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puupää kirjoitti:

että vapaavirtaussuodattimella saisi Corolle DX:ään 5 heppaa lisää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu