HTBC:n seuraava alkeiskurssi starttaa tiistaina 23.8.2011 klo 20.30. Treenit ovat kahdesti viikossa tiistaisin ja torstaisin klo 20.30.
Alkeiskurssi kestää kahdeksan viikkoa, jonka jälkeen ryhmän jäsenet siirtyvät harjoittelemaan muihin seuramme tarjoamiin treeniryhmiin.
Alkeiskurssin jälkeen on mahdollisuus treenata ohjatuissa thainyrkkeilytreeneissä seitsemänä päivänä viikossa. Tätä mahdollisuutta ei yksikään muu seura Suomessa tarjoa.
Kurssimaksu on 100 €.
Kurssille ovat tervetulleita kaikki yli 13-vuotiaat naiset sekä miehet, mukaan tarvitsee vain T-paidan, shortsit sekä juomapullon.
Kurssilla vetäjinä mm. ammattilaisten maailmanmestari Petri Martinez sekä Lumpinin ja Ratchadamnoen mestari Chinnarach Chor Wattarin.
Ilmoittautumiset ja lisätietoja info(at)htbc.fi ja 040-5286932
Helsinki Thaiboxing Clubin seuraava alkeiskurssi ti 23.8
htbc111
0
139
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 214649
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k2394459Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi394241Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️364064Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2014027Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k263982Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1373637Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?673545Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.202994Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!272961