Häpeän kasvojani

Mulla poskessa iso syntymämerkki, joka häiritsee ja häpeän sitä.Millä peitän sen?
4360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pakkelia, pakkelia vaan, että naama on ihan ruskea. :D
Älä nyt ainakaan näytä sitä poskeasi kameralle.

Äänestä

Uusi kuva ja heti!!! :D

Äänestä

Ei sivuprofiiliakaan, on meinaan järkky kyömynenä!
Parempi ku sua ei kuvata ollenkaan! :D

Äänestä

Kuule häirikkö, taidat olla vähän "hidas". Joka palstalla sama aloitus ja samat vastaukset...

Toivon että kaltaisesi nettikiusaajat pääsevät käräjille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Päivi´´ kirjoitti:

Mulla poskessa iso syntymämerkki, joka häiritsee ja häpeän sitä.Millä peitän sen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu