ku ite joskus kerroit, et tänne välistä huvikses laitat viestejä. Nähdäkses kuinka sun juttus uppoaa.
Pyydän vaan et tällä kertaa vastaat. Varmana tunnistat ne meidän kahdenväliset jutut.
Pyydän vaan et tällä kertaa vastaat. Varmana tunnistat ne meidän kahdenväliset jutut.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ne kahdenväliset jutut? Niin missä oli kahden välisiä juttuja, jotka mun pitäisi tunnistaa? Mistäs nyt kenkä puristaa? Ikävä-palstalla ainakin oot, siitä plussa, mut ketä ikävöit, se onkin eri juttu :)
Voi elämä, jos tässä onkin koko ajan ollutkin kyse siitä. Hän kirjoittelee tänne huvikseen ja kokeeksi. Se voisi jollain lailla sopia häneen. Silloin se selittäisi sen että tunnnistin hänet täältä, mutta hän ei ollut kiinnostunut irl.
Ei kiinnostunut irl, eeeiii pidä paikkaansa.Ooooon kiinnostunut, mut se ois lähestyttävä jonkun itse, muutoin juttunen hiipuu. Joopajoo, ei uskalla lähestyä hän.
Mä olen jo tehnyt niin joten et kai voi olla hän. Mutta se voisi sopia kaikkeen täällä tapahtuneeseen, muutamat hänen kirjoitelmansa saivat kyllä miettimään miten hän tiesi kirjoittaa juuri sellaista, mystistä. Jos olinkin joku koekaniini. Mun olisi aivan tajuttoman vaikea uskoa hänestä sellaista. Ehkä hän ei tajunnut miten voimakkaasti otan asiat. Ja luuli asiaa leikiksi puolin ja toisin. Hän ei vaikuta ilkeältä ihmiseltä.
Mutta jotain outoa tässä on jos hän olisi oikeasti kiinnostunut olisi hän luultavimmin vastannut mulle.
Vastannut sulle mihin? Tänne palstakirjoitteluun? :D Vaiko johonkin tekstiviestiin? Vai mihin?
Mua ei ainakaan kukaan ole lähestynyt, toivoin kyllä eräältä edes pikkuviestiä, öisen puhelunsa ja sen seurauksena lähettämäni viestin jälkeen, mutta eeiii, niin eeiii..häntä ei siis kiinnostanut, paineli kai vahingossa vikanumeron, olihan se jäänyt kai menneiltä ajoilta ajelehtimaan puhelimeensa.
et tollasten ilkeilyjen jälkeen???
Haluisitko itse ottaa yhteyttä tollaseen?
ja mitäs sitä ennen tapahtuikaan? ehkä on tullut loukattua toista puolin ja toisin??????
Ei palstakirjoitteluun vaan irl yhteydenottoon, mutta kyllä mä hänet täältä tunnistin en selitä mistä. Ja eihän se ole mikään ihme, hän voisi olla utelias seuraamaan tälläistä palstaa. Se että hän luuli asiaa leikiksi selitäisi hänen toimensa ja käytöksensä, niin täällä kuin irl. Mutta ei asiasta sen enempää.:) Maailma on pieni ja joskus sattuu melkoisia yhteensattumia.
Tiedät Mun ja sun jutut, ok.
Eihän niitä voi unohtaa. Sydämessä on tallessa.
Tomille Tomille.
Olen nainen vaikka taisit vastata ap:lle.