Onneksi

sua nyt ei näytä kovasti liikuttavan vaikka emme enää tapaa tai muuta. Tiedän, että oot ihan happy.
8127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mistä sä muka mistään mitään tiiät?

Äänestä
  • Mulla on sellainen intuitio.

    Äänestä

  • se on hyvä kirjoitti:

    Mulla on sellainen intuitio.

    Taitaa vaan tällä kertaa pettää intuitios.

    Äänestä

  • kysyn vaan kirjoitti:

    Taitaa vaan tällä kertaa pettää intuitios.

    Mikä on totuus sitten?

    Äänestä

Jaa?

Äänestä

Niinhän sä luulet.

Äänestä

sen tiedät? Oletko joku selvännäkijä?

Äänestä

Tottakai tavataan, miten niin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se on hyvä kirjoitti:

sua nyt ei näytä kovasti liikuttavan vaikka emme enää tapaa tai muuta. Tiedän, että oot ihan happy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu