miehelle

sun ruskeat silmät vangitsee. toivottavasti näen ne pian uudelleen,, edes unessa.
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

missä näit ne viimeksi ja milloin??

Äänestä
  • kerrotko minkävärisiä silmiä mies on katsellut?

    Äänestä

  • joku muu blondi kirjoitti:

    kerrotko minkävärisiä silmiä mies on katsellut?

    sellaisia vihertävänsinisiä........

    Äänestä

Ketä oikeesti kiinnostaa? Onko kovin todennäköistä, että täältä löytyy joku tuttu? Tai mistä minä tiedän.

Äänestä

ne kusenruskeet? hailakat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondiinittarelta kirjoitti:

sun ruskeat silmät vangitsee. toivottavasti näen ne pian uudelleen,, edes unessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu