Olitkohan se

ollut sinä? Sanoivat että olisit mulle oikein sopiva ja olemme kuulemma niin saman oloisia ;)
4251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ota se puhelin käteen ja kysy..nyt olen valveilla. Nainen kuitenkin olet, mä ajattelin kyllä miestä..mut kysy nyt joka tapauksessa, äläkä enää kiertele :)

Äänestä

Tottakai muistin muistaa. Ja etsivä osaa sen varmistaa.

Kukahan noin viisaasti puheli? Kerroin kyllä hiljan toiveistani sinun suhteen eräälle, joka on tuntenut minut kauemmin kuin sinä. Hänkin arvasi heti ketä tarkoitin. Silloin tällöin olette jutelleet.

Äänestä

Voipi mussa ja ikävöintini kohteessa ollakkin samanlaisia piirteitä. Sekä sisäisiä että ulkoisia, uskoisin että meillä on samanlaiset elämänarvotkin. Hän itseasiassa muistuttaa kasvonpiirteiltään erästä sukulaistani. Niinhän sitä sanotaan että ihminen ihastuu helposti itsensä oloiseen ihmiseen.

Äänestä

Ajelulla olin kerran, rohkeus ei riittänyt...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yritin kysellä kirjoitti:

ollut sinä? Sanoivat että olisit mulle oikein sopiva ja olemme kuulemma niin saman oloisia ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu