Ihan pihalla!?!?

Vaikutit niin vihaiselta kun singahdit siitä ovesta. Tässä on täytynyt tapahtua joku megaluokan väärinkäsitys. Mä haluan sut. Halusin heti, ja haluan edelleen.
20196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Olet ihan pihalla! Se oli megaluokan väärinkäsitys ;)
Kaikki oli päinvastoin ; ))

Äänestä

Tuntuu että kaikki mikä voi mennä pieleen - menee. Kerroppas mikä oli päinvastoin ;)

Äänestä

Ups... Mikä meni pieleen? Ehkä täälläkin on väärinkäsitys ;) ja emme tunne toisiansa
Muuten vastan sun kysymyksiin : oli kiva nähdä "Sinut"

Äänestä

Niin olikin kiva nähdä. Siihenkö se taas jää?

Äänestä

Voi elämäääääääääääääääääääääääääääää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyt on mun vuoro:
Siihenkö sa taas jää ?

Yritä vastata ite ;)))

Äänestä

Ei sen pitäis jäädä. Olen vahvasti sitä mieltä! Mut mitä se haluaminen hyödyttää.. Pitäisikö SUN tehdä asialle jotain ;) (oliko hyvä yritys;))

Äänestä

Minua hirveästi kiinnosta : mikä meni pieleen?

Äänestä

Jaa-aa-aaaaa en mä vain tiedä. Ei mielestäni mikään...

No mut nyt: sanoista tekoihin?

Äänestä

Seuraava vaikea kysymys ;)
Mihin tekoihin ?

Äänestä

Älä venkuloi! Menetän otteeni tästä hommasta ihan just... Tuu vaikka puraiseen ;) Ei vaan ota yhteyttä niin keksitään jotain ;)

Äänestä
  • Tarttis vissiin puraista kunnolla eikä yhtään nätisti kun ei mitään tapahdu. Pitääkö taas oikein suuttuakin. :,))

    Äänestä

  • Älä ite venkuloi. kirjoitti:

    Tarttis vissiin puraista kunnolla eikä yhtään nätisti kun ei mitään tapahdu. Pitääkö taas oikein suuttuakin. :,))

    Ei varmaan sulle, et tietääkseni ole mulle suuttunut koskaan.

    Äänestä

PRKL
Nyt odota vähän, please

Äänestä

Milloin? eilenkö?

Äänestä

eilen.

Äänestä

Siis mitä oli eilen???

Äänestä

Huhhuh ei täs oo mitn järkeä. Taidan nyt napsauttaa yhden oluttölkin auki ;) Siis eilen oli eilen, tuo mitä alotuksessa on.

Kenenkäs pihassa sä oot ;D

Äänestä

No hu-huh.En muista tämmöstä. Tänään "singahdin", eilen-en.

Äänestä

Sitten vaan kävelet ovelle ja soitat ovikelloa kun oot sinne asti päässyt ;) Eli yhteenvetona, sä oot joku muu kuin mun singahtelija :/

Äänestä

; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi elämääääääää kirjoitti:

Vaikutit niin vihaiselta kun singahdit siitä ovesta. Tässä on täytynyt tapahtua joku megaluokan väärinkäsitys. Mä haluan sut. Halusin heti, ja haluan edelleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu