Hyvää

työviikkoa. Varmaan helpompi sitten unohtaakin kun on tekemistä. Enköhän mäkin tässä pärjäile.
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samoin sulle, hyvää tulevaa viikkoa. Itse vähän väsyneenä jo nyt ajattelen sitä... mutta ehkä sitten taas löytää jostain siihen voimia.

Äänestä

Tätähän me kaikki jo osattiin odottaa, unohdus viestiä.

Vastaiskuna, en unohda!!

Äänestä
  • Hyvä jos pärjäilet, sitä toivon tietenkin. Vaikka tiedä kuka olet, niin joo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina väsy kirjoitti:

työviikkoa. Varmaan helpompi sitten unohtaakin kun on tekemistä. Enköhän mäkin tässä pärjäile.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu